Blog

Kırıkkale Günlük Apart – En iyisini isteyenlerin yeri

Ceylan Kırıkkale Günlük Apart - Kırıkkale Günlük Apart - En iyisini isteyenlerin yeri

“ Kırıkkale Günlük Apart ”  bir diğer ismiyle ” Ceylan Apart ” tüm dairelerini siz değerli misafirlerimiz için konforlu ve kullanışlı olarak tasarlamaktadır.

Kendi evinizi aratmamayı amaç olarak geliştiren  dairelerimizde, olması gereken her eşyayı düşündük ve günlük kiralayabileceğiniz dairede olmasını sağladık.

Dairelerimiz bölgesel olarak Ankara E-5 yoluna ve  Kırıkkale Üniversitesi merkez kampüsü çevresinde konumlandırılmış ve genel olarak Kırıkkale Üniversitesi öğrencileri, Podium Alışveriş Merkezi fuar katılımcıları,  Kırıkkale Tıp Fakültesi hasta yakınları ve çalışanları ve yine çevre bölgelerde iş amaçlı gezi düzenleyen misafirlerimiz tarafından kullanılmaktadır.

Kapıdan içeri girdiğinizde pırıl pırıl temizlenmiş bir oturma odası,  donanımlı mutfak, yüksek ısıda özenle yıkanıp kurutulmuş nevresim takımlı bir yatak odası, tüm hijyeni sağlanmış içerisinde özel ihtiyaçlarınızın bulunduğu bir banyo ile temizlik ve konforun bir arada oluşunu fark edebilirsiniz.

Yemek ihtiyacınızı ister bölgedeki restaurantlardan rezervasyon yaparak isterseniz de dairenize verdiğiniz sipariş ile kolaylıkla karşılayabilirsiniz; ya da her türlü mutfak eşyasının bulunduğu mutfağınızda kendiniz hazırlayacağı yemek ile ev konforunu yakalayabilirsiniz.

Kırıkkale Günlük Apart ‘a gelen misafirlerimizin büyük çoğunluğunun tavsiye üzerine gelmiş olmaları ve dairelerimizde ilk kez konaklamış olanların da buradan memnun ayrılıp tekrar bizi tercih ediyor olmaları “Kırıkkale Günlük Apart” olarak gurur sebebimizdir.

Temennimiz sağladığımız bu memnuniyet ve güveni sizlere de keyifle sunabilmektir.

 

Bir yanıt yazın