Blog

Kırıkkale Günlük Ceylan Apart Hakkımızda

Ceylan Kırıkkale Günlük Apart - Kırıkkale Günlük Ceylan Apart Hakkımızda

”Kırıkkale Günlük Apart” olarak Kırıkkale’de hizmet veren Ceylan Apart, ürünlerin ve hizmetin birbirine benzediği bu sektörde fark yaratmak, kalite politikalarımızdan öden vermeden yaptığımız işte en iyisi olmak amacıyla temiz daireler sunmak ve en hijyenik ortamlarda güvenilir ve içiniz rahat bir şekilde konaklamanızı sağlamak amacıyla, müşteri memnuniyetinden taviz vermeden hizmet vermek için kurulmuştur.

 

Kırıkkale Günlük Apart ’ta değerli misafirlerimizin istekleri ve konforu düşünülerek her zevke uygun mimari ve son derece kaliteli mobilyalarla daha ilk dakikada  adapte olmanızı sağlıyoruz. İster uzun vadeli kiralama ile isterseniz de kısa süreli kiralamalarınızda her zaman hizmete hazır dairelerimiz sizleri bekliyor.  Kırıkkale Günlük Apart   sizler için harika  ferah yaşam alanları sunuyor. Ayrıca sizi yaşamınızdan geri bırakan her türlü pürüzleri adeta bir asistan gibi ortadan kaldırıyor.

 

2014 yılından bu yana siz değerli misafirlerimize Kırıkkale ili Yahşihan ilçesinde hizmet vermeye devam ediyoruz. Bölgemizde üniversite hastanesi, sosyo kültürel alanlar, restaurantlar ,alışveriş merkezi eğlence merkezleri, çay bahçeleri, oturup zaman geçirebileceğiniz kafeler, banka şubeleri, kargo merkezleri bulunmaktadır.  Ankara- Kırıkkale yoluna çok yakın konumda olan apartımız, lokasyon olarak bölgenin ulaşımı en kolay yerindedir. Tek yapmanız gereken şey bizi aramak…

Bir yanıt yazın