Blog

Kırıkkale Günlük Kiralık Apart-2

Ceylan Kırıkkale Günlük Apart - Kırıkkale Günlük Kiralık Apart-2

İnsanların daha da bilinçlendiği ve rekabet ortamının yoğunlaştığı ülkemizde elimizden geldiğince temiz, hijyenik ve güvenilir daireler sunarak, kaliteden asla ödün vermeden her geçen gün kendimizi yenileyerek, müşteri memnuniyetinden taviz vermeden tüm samimi duygularımızla Kırıkkale Günlük Apart ailesi olarak hizmetinizdeyiz.

Aileler için, öğrenciler için, şehir dışından iş için gelen misafirlerimiz için uygun günlük dairelerimiz bulunmaktadır.

 

Kırıkkale uygun fiyata konaklama ihtiyaçlarınız için sizlere standart odalarımızı öneriyoruz. İster tek ister çift kişinin lüks olarak konaklaması için uygun olan bu odamız Ceylan Apart ‘ta olup lüks eşyalarla döşenmiştir. Pansiyon fiyatına konaklama yapabileceğiniz bu odanın pansiyona nazaran en önemli özelliği size özel olmasıdır. Mutfak banyo ve yatak odası bulunan standart dairemizin günlük fiyatları için lütfen iletişim numaralarımızdan bilgi alınız.

 

Günün her saati Kırıkkale’nin her yerine rahatlıkla ulaşabileceğiniz adres sorunu olmayan bir lokasyondadır. Konaklama süreniz boyunca dışarıdan yiyecek ve içecek getirebilir veya odanızda bulunan sipariş bülteninden odanıza sipariş verebilirsiniz. Fiyatlarımız yılbaşı, sevgililer gibi bazı özel günler farklılık göstermektedir. Bu konuda detaylı bilgi almak ve rezervasyon yaptırmak için 0538 842 0022 telefon numarasından detaylı bilgi alınız.

Bir yanıt yazın