Blog

Kırıkkale Günlük Kiralık Apart-4

Ceylan Kırıkkale Günlük Apart - Kırıkkale Günlük Kiralık Apart-4

Kırıkkale Günlük Kiralık Apart

İnsanlar, çeşitli sebeplerle evlerinden uzakta konaklamak zorunda kalabiliyorlar. Kırıkkale’de evden uzakta olan, otel değil ama otel konforunda bir daire arayanlara hizmet sunuyoruz. Biz, apart konusunda uzun zamana dayanan bir tecrübeye sahibiz.

Müşterilerimize, Kırıkkalede günlük ev Günlük kiralık apart  arayanlara en konforlu hizmeti sunuyoruz. Müşterilerimize, merkezi lokasyondaki, son derece konforlu odalarımızda, ev rahatlığı yaşatıyoruz. Sıcak su, w-fi, resepsiyon ve güvenli bir ortam sunuyoruz.

Kırıkkale Günlük Kiralık Daireler

Kırıkkale Yahşihan merkezde uzun yıllara dayanan işletmecilik deneyimimiz sayesinde müşterilerimize konforlu hizmet sunabiliyoruz. Müşterilerimiz, istedikleri süreler dahilinde ev kiralayabiliyorlar.

 • Günlük
 • Haftalık

Müşterilerimiz, bizden, günlük ya da haftalık olarak ev kiralayabiliyorlar. Günlük kiralık daire  ihtiyacı olanlar, her türlü konforunu düşündüğümüz dairelerde ev konforunda konaklayabiliyor.

 

Kırıkkale’de Güvenilir Günlük Daire

Ev kiralarken en önemli kriterlerden biri de güvenliktir. Biz, bunu biliyor ve müşterilerimize güvenli bir ortam sunuyoruz.

 • Güler yüzlü personel
 • 7/24 resepsiyon hizmeti
 • Huzurlu bir dinlenme imkanı

Deneyimli kadromuzla, maksimum güvenli bir apart hizmeti sunuyoruz. Ayrıca, güvenlik kamerasıyla odaların bulunduğu katları denetim altında tutuyoruz.  Bundan dolayı, güvenliği ön planda tutan birçok kişi, bizden hizmet almayı tercih ediyor.

 

Kırıkkale Profesyonel Apart Hizmeti

Biz, temiz ve lüks odalarımızla apart hizmeti veriyoruz. Profesyonel kadromuzla, müşterilerimizin tüm beklentilerine yanıt vermeyi başarıyoruz. Misafirlerimize, maksimum teknoloji ile kullanım kolaylığına sahip odalarda hizmet veriyoruz. Müşterimiz, günlük dairemizde kaldığı süre boyunca, hiç yabancılık çekmiyor ve kendisini evinde hissediyor.

 

 

Uygun Lokasyonlarda Kiralık Daireler

Dairelerimiz, Kırıkkale’nin en uygun lokasyonunda yer alıyor. Bizi, öne çıkaran en önemli unsurlardan biri de budur. Misafirlerimiz, Tıp Fakültesi Hastanesine yürüyerek sadece 5 dakikada ulaşabiliyor.

Ayrıca, Kırıkkale üniversiresine de yürüyerek 4 dakikada ulaşabiliyor. Dairelerimiz, Podium AVM’ye de araçla 5 dakikada ulaşılabilen son derece merkezi lokasyonda yer alıyor. Kırıkkale Yahşihan, Yenişehir  Mahallesi’ndeki apartlarmız, müşterilerimize eşsiz bir konfor sunduğu gibi, ulaşım rahatlığı da sunuyor.

 

 

Kırıkkale Günlük Kiralık Ev Özellikleri

Sektör deneyimine sahip bir firma olarak, en güvenilir hizmeti sunmayı amaçlıyoruz. Binalarımızda öne çıkan özelliklerse şunlardır;

 • Kablosuz internet
 • Ayrıntılı olarak temizlenmiş odalar
 • Standartlara uygun şekilde temizlenen nevresim ve çarşaflar
 • 7/24 kesintisiz destek
 • Ekstra ödeme yok
 • Maksimum güvenlik
 • Merkezi konum
 • Sıcak su
 • Doğalgazlı ocak

Bu özellikler sayesinde, misafirlerimize aile ortamında konaklama fırsatı sunuyoruz. Misafirlerimiz, ücretsiz wi-fi sayesinde internetten yararlanabiliyorlar. Ayrıca, misafirlerimiz hijyenik odalarda gönül rahatlığıyla konaklıyorlar.

Uzman ve güler yüzlü personelimiz, 7/24 resepsiyon hizmeti sunuyor ve müşterimizin ne zaman ihtiyacı olsa, destek oluyor. Bunlarla beraber, halka açık alanlar, sürekli olarak güvenlik kameralarınca takip ediliyor.

Bu sayede, apartta konaklayanlar, kendilerini güvende hissedebiliyorlar. Bunlarla beraber, hizmetimize asla sürpriz bir ödemeye yer yok.

Bir yanıt yazın