Blog

Sıkça Sorulan Sorular

Ceylan Kırıkkale Günlük Apart - Sıkça Sorulan Sorular

1. 18 yaşından küçükler dairelerinizde kalabiliyor mu?

Dairelerimizde 18 yaşından küçüklerin kalmasına kesinlikle izin verilmemektedir.

2. Daireleriniz Kırıkkale’nin neresinde?

Yahşihan ilçesi Yenişehir mahallesi 265.sokakta Urfa Lahmacun retasurant yanında CEYLAN APART olarak hizmet vermekteyiz

3. Fiyatlarınıza neler dahildir?

Fiyatlarımıza dairede kullanacağınız elektrik, su, dogalgaz gibi maliyetler dahildir. Ayrıca aidatlar , kapıcı hizmeti, internet kullanımı gibi hizmetler de fiyatlarımıza dahildir. Sadece dairenin günlük kiralama bedelini ödersiniz.

4. Daireleriniz Temiz mi?

Dairelerimiz temizlik işi ile görevlendirilmiş çalışma arkadaşlarımız tarafından her misafirlerimizden sonra temizlenmektedir. Ayrıca; Dairelerimiz haftanın belirli günleri anlaşmalı olduğumuz temizlik firması tarafından genel temizlik yapılarak temizlenmektedir.

5. Nasıl rezervasyon yaptırabilirim?

Daireleri inceledikten sonra +90 538 842 00 22  nolu telefonumuzdan bize ulaşarak rezervasyon yaptırmanız mümkündür. Yapılacak konuşma sonrası rezervasyonunuz kesinleştirilir ve ilgili tarih için günlük kiralık daire sizin adınıza rezerve edilir.

6. Kablosuz internet erişimi sağlıyor musunuz?

Evet, konuk odalarımızın tümünde ücretsiz yüksek hızlı WiFi internet erişimi sunuyoruz.

7. Kiralama süresi içinde ev temizleme hizmetiniz var mı?

Dairelerimiz kiraya verilmeden önce, sağlığa ve hijyen koşullarına uygun standartlar ön planda tutularak temizlenip, temiz çarşaf, nevresim ve havlularla konuklarımıza hazır hale getirilir. Her misafirimizden sonra mutlaka genel temizlik yapılarak ev teslim edilmektedir.

8. Güvenlik hizmeti sunuyor musunuz?

Evet, apartımızda halka açık tüm alanlarda ve katlarda bulunan kamera sistemlerinin yanı sıra, 7/24 güvenlik hizmeti sunulur.

 

Bir yanıt yazın